VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Výživové poradenství

V prvé řadě upozorňuji, že s ohledem na individuální přístup ke klientovi, komplexnost služeb a dlouhodobou spolupráci se nejedná o dietu, ale o přechod ke zdravému životnímu stylu.

Zákazníkům poskytuji komplexní poradenství v oblasti zdravé výživy vedoucího k osvojení si správného životního stylu. Základem poradenství je dlouhodá spolupráce, a to na základě osobního jednání. Se zákazníkem se vytváří osobní vztah, během kterého se získávají, konzultují a vyhodnocují veškeré údaje a podklady, potřebné k sestavení individulního plánu. Od zákazníků je vyžadována zpětná vazba a interaktivní přístup k nově získaným poznatkům, aby si osvojili a přijali za své zdravý životní styl. 

Dieta? Ne! Zdravý životní styl.

Zdravý životní styl není pouhou dietou dodržovanou po nějakou omezenou dobu. Pokud se dostaví či nedostaví očekávané výsledky, od diety se upustí. Zdravý životní styl je oproti dietě ucelený systém návyků (pitný režim, pobyt na čerstvém vzduchu, otužování, dostatek pohybu i odpočinku, příjem vitamínů, vlákniny, vyvážená rozmanitá strava, psychická pohoda, relaxace atd.), který by měl každý přijmout za své jako přirozenou součást každodenního bytí.

Zdravý životní styl se ve finále odráží nejen na vzhledu každého z nás, ale především v našich pocitech a v celkové kvalitě našeho života. Zdravý životní styl napomáhá prevenci civilizačních chorob (rakovina, infarkt, cukrovka, obezita) a i běžných onemocnění jako je chřipka, rýma, nachlazení, kašel.

Nabízím následující programy

  • individuální dietologické kurzy
  • jídelníčky na míru
  • redukci hmotnosti
  • nárůst svalové hmoty
  • sestavení tréninkového plánu.
Navštivte mé dietologické kurzy - naučím Vás zdravému životnímu stylu.
Copyright © 2012 RED KLUB LOUNY (Nikola pelcová)
Nikola pelcová - výživové poradenství a SPINNING® CENTRUM REZERVACE +420 775 148 179