JÍDELNÍČEK NA MÍRU

Jídelníček na míru sestavím po získání Vašich biometrických údajů (pohlaví, věk, váha, výška) a zodpovězení otázek o vašich dispozicích, tělesné aktivitě, stravovacích návycích atd.

Jídelníček na míru představuje zásadní kámen, který Vám určí správný směr zdravé výživy. Jídelníček obsahuje rozpis doporučených jídel a jejih množství. Je sestaven z běžně dostupných potravin, které pořídíte v každé prodejně potavin.

Jídelníček na míru je základním stavebním kamenem, jak se naučit správné výživě, která dodá Vašemu tělu vše potřebné, po které se budete cítit dobře, díky které budete předcházet mnoha civilizačním nemocem, díky které zlepšíte svou výkonnost (ve sportu, práci, sexu) a díky které můžete trvale hubnout.

Zároveň Vám doporučím výši denního příjmu energie, správného poměru jednotlivých složek potravy, návrh vhodných pohybových aktivit, zdroj receptů.

Na první konzultaci vyžaduji sepsaný jídelníček za poslední týden. Stávající jídelníček by měl být co nejpřesnější. To přispěje k dosažení lepších výsledků.

Zdravé potraviny, odpovídající množství potravy, vyvážené energetické hodnoty - základ zdravé výživy a redukce hmotnosti.
Copyright © 2012 RED KLUB LOUNY (Nikola pelcová)
Nikola pelcová - výživové poradenství a SPINNING® CENTRUM REZERVACE +420 775 148 179