NÁRůST SVALOVÉ HMOTY

Chcete vypadat dobře? Chcete se dobře cítit? Máte nějaký idol ve světě fitness či kulturistiky, kterému se chcete vyrovnat nebo alespoň přiblížit? Jste vrcholový sportovec? Nárůst svalové hmoty ovšem vyžaduje pevnou vůli, dřinu a čas. Výsledky ale stojí za to. Při budování svaloviny zohledňuji, zda klient užívá suplementy (doplňky stravy).
Nárůst svalové hmoty vítají ti, kteří jsou se svým zevnějškem celkem spokojeni, ale chtějí utužit svalovou hmotu a posílit tak své sebevědomí a cítit se dobře. Poradím všem, kteří zanedbali péči o svou postavu nebo rovněž pro ty, kteří na sobě sice pracují a snaží se o nárůst, avšak neúspěšně.

Využívám zkušeností ze spolupráce s vrcholovými sportovci (hokejisté, fotbalisté, házenkáři), ale i lidmi, jejichž profese vyžaduje výbornou fyzickou kondici (policisté, hasiči).

Pro docílení nárůstu svalové hmoty vytvořím výživový plán, který si budete moci jednoduše začlenit do svého denního rozvrhu. Cílem je minimálně zatěžovat klienta po stránce časové i fyziologické. Tréninkový plán je volen dle možností klienta.

Požadovaných výsledků je dosaženo výhradně bez veškerých negativních průvodních jevů, které provází používání anabolik - zavodnění posilovacích partií či celého těla, nárůstu svalové hmoty s velkým podílem tuků, zatížením ostatních orgánů a krátkou dobou udržení nárůstu svalové hmoty (alespoň 5 let). Optimální je získání cca 7 kg kvalitní svalové hmoty za 12 měsíců.

 

Copyright © 2012 RED KLUB LOUNY (Nikola pelcová)
Nikola pelcová - výživové poradenství a SPINNING® CENTRUM REZERVACE +420 775 148 179