Nebytové prostory v centru Loun

Nabídka nebytových prostor (cca 120 m2) v centru Loun

Nabízíme pronájem nebytových prostor v samotném centru Loun. Celková plocha nebytových prostor v Lounech je cca 120 m2, 2 výlohy na hlavní ulici, bezbariérový přístup, veškeré sítě, 1 velký prostor (cca 60 m2), recepce, 2 šatny se sprchami (kanceláře, 2 x wc). Nabízené nebytové prostory v Lounech jsou ideální pro realitní kancelář, cestovní kancelář, menší banku, call centrum, advokátní kancelář, makléřskou kancelář, centrum pro služby spojené s péčí o zdraví a tělo (masáže, rehabilitace, kosmetika, kadeřnictví apod.), obchod, prodejnu, sportovní obchod se servisem (lyží), cyklo prodejnu se servisem kol apod. Info na telefonu 777633550

Nabízené komerční prostory jsou připraveny k okamžitému nastěhování a případně otevření sportovního centra. Stačí pouze vymalovat a nastěhovat vybavení. Ideální pro provoz posilovny, sportovního a relaxačního centra.

Angebot - Gewerbeflache fur Buro oder Laden im Ortszentrum Louny. Flache: ca 120 m2, die Lage des Objektes ist ca. 250 Meter vom Ringcenter entfernt. Verfügbar ab - nach Absprache.

    Die Ausstattung und Gestaltung umfasst u.a.:

  • attraktive Lage an gut frequentierter Wohn - und Geschäftsstraße,
  • repräsentativer Laden mit zwei großen Schaufenstern,
  • heller, geräumiger Verkaufsraum,
  • großzügiger Besprechungs - / Personalraum,
  • geflieste Toilette (2x),
  • separates Büro.
Weitere Infos erhalten Sie am +420 777 633 550
Copyright © 2012 RED KLUB LOUNY (Nikola pelcová)
Nikola pelcová - výživové poradenství a SPINNING® CENTRUM REZERVACE +420 775 148 179